— Posted in دسته‌بندی نشده

بررسي تکنيک هاي مختلف مورد استفاده براي رديابي چشم

بررسي تکنيک هاي مختلف مورد استفاده براي رديابي چشم

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بررسي تکنيک هاي مختلف مورد استفاده براي رديابي چشم دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تکنيک هاي مختلف مورد استفاده براي رديابي چشم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تکنيک هاي مختلف مورد استفاده براي رديابي چشم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تکنيک هاي مختلف مورد استفاده براي رديابي چشم :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي مهندسي برق و کامپيوتر

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

ردیابی چشم از اهمیت و کاربرد بسیار بالایی در توسعه سیستمهای کامپیوتری مرتبط با انسان و همچنین از سامانه های واسط انسان و کامپیوتر می باشند. چشمها و حرکت آنها در تشخیص بیماری، احتیاجات و احساسات انسانها ازاهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشند. بعبارت دیگر با در نظر گرفتن هندسه چشم، حرکت و حالت آن میتوان به احتیاجات و احساسات انسانها پیبرد، لزوم بررسی و توسعه روشهای ردیابی چشم از اهمیت خاصی در جوامع تحقیقاتیبرخوردار میباشد. هدف از این مقاله نیز بررسي تکنيک هاي مختلف مورد استفاده براي رديابي چشم می باشد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی بررسي تکنيک هاي مختلف مورد استفاده براي رديابي چشم وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي تکنيک هاي مختلف مورد استفاده براي رديابي چشم شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي تکنيک هاي مختلف مورد استفاده براي رديابي چشم

دانلود این فایل